Pašizpēte un karjeras lēmuma pieņemšana

Karjeras lēmums – kā to pieņemt un kas Tev var palīdzēt?

Interaktīva infografika par karjeras palīgiem un pieejamajiem resursiem karjeras lēmumu pieņemšanā. Uzzini, kā Tev var palīdzēt klases audzinātājs, mācību priekšmetu un pulciņu skolotāji, karjeras konsultants, psihologs, ģimene, draugi, treneri, uzņēmumu pārstāvji un citi iedvesmotāji. Uzklausi, padomā, un lēmumu pieņem pats!

 

NIID.LV Karjeras izvēles testi

NIID.LV Karjeras izvēles testi paredzēti kā palīglīdzeklis karjeras atbalsta nodrošināšanā pusaudžiem un jauniešiem. Testus var pildīt jebkurā secībā un to rezultātus var arī lejupielādēt. Mājaslapā iekļautie četri testi sniedz iespēju izmērīt savu interesi par dažādām jomām, atklāt, kādas profesijas patīk vislabāk, novērtēt, kuras ir jaudīgākās spējas un noskaidrot, kādā darba vide būtu piemērotāka.

 

Infografikas izglītības un karjeras plānošanai

Kā analizēt sevi - savas intereses, zināšanas un vēlmes?

Svarīgi, lai profesija ir Tev piemērota un sniedz gandarījumu. Lai izvēlētos šādu profesiju, ir jānoskaidro, kas tevi motivē, kādi ir tavi dotumi un stiprās puses, jāapzinās arī savi trūkumi un ierobežojumi. Infografika palīdzēs Tev labāk izprast sevi. Lejupielādēt infografiku.

Kā plānot karjeru?

Visefektīvākais veids, kā plānot karjeru, ir ņemt vērā visus būtiskākos nosacījumus – savas vēlmes un dotības, darba tirgus nosacījumus un izglītības iespējas. Infografikā shematiski attēlots karjeras plānošanas ceļš ar visiem svarīgajiem pieturas punktiem. Lejupielādēt infografiku.

Publicēts 2024. gada 6. martā